מה אנחנו עושים

את All-In  הקמנו כדי ליצור עבור המשקיעים שלנו הזדמנויות לייצר תשואות אטרקטיביות תוך פיזור ומזעור סיכונים בנדל"ן. המשימה שלנו- לעזור למשקיעים שלנו בבניית עושר באמצעות השקעות נדל"ן נכונות ואיכותיות עבורם בארה"ב. וכמו כן, לייצר לדיירים שלנו מקומות דיור ראויים בטוחים וחמים. זה  מה שאנחנו עושים לביתינו ולמשפחותינו. אנחנו  רוכשים, משביחים ומנהלים במומחיות מיוחדת נכסים מניבים. אנו גאים בערכים שלנו לבניית עסקאות מרובות שותפים, ובהסתכלות הקהילתית. הערכים העיקריים שלנו- אחדות ושותפות, חופש ומקצוענות. הפרויקטים שלנו מספקים ערך לא רק למשקיעים, אלא גם לצוותים המקומיים שלנו, לתושבים ולשכונות המקומיות.

24

שנות

ניסיון

80

מילון דולר

בגיוסי השקעות

4

מדינות

בארה"ב

5

צוות

מנוסה

 

מי אנחנו

"אחרי כל כך הרבה שנות נסיון,בשוק ההון,כיזמי נדל"ן ועם גיוסי הון של מעל 80 מליון דולר באקוויטי, ומאות רבות משקיעי נדל"ן למדנו משהו על מנטליות ותרבות של אנשים שונים. לא לשכוח, מבלי לוותר על אגרסיביות ברווחים ובתשואות העסקאות, שיותר מהעסקה הבודדת זה האנשים שאתה משקיע בהם".

הבהרה: All-In אינה מוכרת יחידות השתתפות בה. מצגת זו נועדה למסירת מידע להצגה כללית בלבד ואינה מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה לקבלת הצעות. כל מידע פרסומי או כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה כלשהי לא תיחשב ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בשום מקרה אין המצגת מהווה הדרכה, ייעוץ או תחליף לשיקול דעת ואיסוף וניתוח מידע עצמאי של כל משקיע פוטנציאלי.יודגש, כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן ו/או הבטחה להצטרפות להשקעה כלשהיא.  בנוסף, יובהר כי עקרונות ותנאי ההשקעה המוצגים במצגת זו מוצגים בצורה כללית, תמציתית ובלתי מחייבת. תנאי ההשקעה וכל ההוראות הנוגעות לכך, יוצגו באופן מלא ומפורט בהסכמים המשפטיים שייחתמו בין החברה היזמית לשותפות המשקיעים ורק הסכמים חתומים כאמור, יחייבו את השותפות.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

שי הלוי

מייסד ומנהל הרכש והכספים

בעל תואר שני במנהל עסקים ורואה חשבון.

לשי מעל 10 שנות ניסיון כמשקיע ויזם נדל"ן בארה"ב.  במסגרות אלו ביצע מעל 200 עסקאות נדל"ן בארה"ב. הקים ומנהל עסק של הולסיילינג והשבחות נכסים בפלורידה ובטנסי והינו בעלים של 3 חברות יזמיות בארה"ב בתחום הנדל"ן המניב ובתחום מימון הבעלים. מתמתחה באיתור נכסים במחירים נמוכים משמעותית משווי השוק שלהם, וכן בשילוב בין השקעות נדל"ן ומימון בשיטות יצירתיות.

 בשלוש השנים האחרונות רכש ומנהל פורטפוליו גדול של בתים פרטיים בפרבריי קליבילנד אוהיו ובפיטסבורג פנסילבניה עבור קבוצות משקיעים ועבורו באופן אישי.

שי מרצה בכיר ומבוקש בתחום ומאמן משקיעי נדל"ן.

אלון גילמור
מייסד ומנהל גיוסי הון

 משקיע ויזם נדל"ן בארה"ב. בעל נסיון עשיר של מעל ל 12 שנים  עולם יזמות הנדל"ן עם התמחות בנכסים מניבים, נכסי בנייה, מימון והשבחות נכסים בארה"ב.

 במסגרת תפקידיו בניהול קבוצות משקיעים בפרויקטי נדל"ן בארה"ב ובאירופה גויסו השקעות בהיקף של מעל 250 מליון ש"ח.

לאלון מעל 10 שנות ניסיון בגיוסי הון גם בשוק ההון מול המערכת הבנקאית ומשקיעים פרטיים בבתי ההשקעות מהגדולים בישראל.

בשנים האחרונות רכש וניהל באופן אישי פורטפוליו נכסים באורלנדו פלורידה ובפיטסבורג פנסילבניה

עבור קבוצות משקיעים ועבורו באופן אישי.

אלון משמש גם כמנטור למשקיעי נדל"ן.

 נשמע לך מעניין?

אנו כאן כדי לעזור לך להשיג את יעדי השקעות נדל"ן שלך.

למידע נוסף על All-In והזדמנויות ההשקעה הפסיביות השונות שלנו, מלא את הטופס שלהלן וניצור איתך קשר בהקדם.

052-6120940   |   office@allinvest-group.com

הכתובת שלנו

לזרוב 33 ראשון לציון

צור קשר