הסיפור שלנו

לאחר שנים רבות של עשיה וליווי משקיעים בהשקעות נדל"ן בארה"ב, למדנו בעיקר 2 דברים: שהדרך היחידה לבנות חופש כלכלי היא באמצעות תזרים מזומנים יציב מנדל"ן וגם שלא תמיד ההזדמנויות דופקות בדלת. לפעמים צריך לייצר אותן. וזה-מה שאנחנו הכי אוהבים ויודעים לעשות.

את ALL-IN  הקמנו עם חזון: לעזור למשקיעים פרטיים בבניית העושר שלהם באמצעות השקעות נדל"ן איכותיות ולאפשר להם בעלות על כמות נכסים רבה בפיזור רחב יותר המנוהלים באופן מקצועי. עושר וחופש כלכלי זו המטרה. נדל"ן מניב בתשואות גבוהות לאורך זמן זו הדרך.ההגנה על המשקיעים היא העדיפות הגבוהה ביותר שלנו.

 אנו אגרסיביים ברכישת נכסים בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי,במחירים שמתחת לשווי השוק שלהם ושנמצאים במיקומים מבוקשים.

יש לנו את הידע, וצוותים המפקחים ומנהלים  On-ground על כל שלב בתהליך עד לפרטים הקטנים ביותר.

אבל מה שבאמת הופך אותנו למיוחדים זה הערכים שלנו: אנחנו זוכרים שמאחורי כל עסקת נדל"ן תמיד עומדים אדם או משפחה. העבודה שלנו היא הרבה יותר מנדל"ן. היא האנשים.

אנו אוהבים גם את מה שאנחנו עושים. ממש אוהבים.  וזה נשקף באיכות הנכסים והדיירים שלנו ובעומק התקשורת והיחסים בינינו. הנכונות והתשוקה של הצוות שלנו לשפר כל הזמן ביצועי תיק הנכסים שלנו הופכת אותנו למיוחדים בענף שלנו.  

אם יש לך שאלות, אני ממליץ לך להתחבר אלינו, באופן פרטי או באירוע. או להצטרף לרשימת התפוצה שלנו למידע נוסף על הפרויקטים והפעילות שלנו. אנו גאים ותמיד אוהבים לקיים פגישות או לענות על שאלות על מה שאנחנו עושים.

שקט פיננסי נפשי

הקריטריונים שלנו לרכישות

גידול במקומות עבודה - אבטלה נמוכה
עד 85% משווי שוק הנכסים All-in 
איזורי ביקוש
פוטנציאל השבחה גבוה
הגירה חיובית של אוכלוסיה צעירה
יחס שכ"ד/רכישה גבוה
תפוסות גבוהות באיזור
 
 

 נשמע לך מעניין?

אנו כאן כדי לעזור לך להשיג את יעדי השקעות נדל"ן שלך.

למידע נוסף על All-In והזדמנויות ההשקעה הפסיביות השונות שלנו, מלא את הטופס שלהלן וניצור איתך קשר בהקדם.

052-6120940   |   office@allinvest-group.com

הכתובת שלנו

לזרוב 33 ראשון לציון

צור קשר

הבהרה: All-In אינה מוכרת יחידות השתתפות בה. מצגת זו נועדה למסירת מידע להצגה כללית בלבד ואינה מהווה הצעה לרכישת ניירות ערך או הזמנה לקבלת הצעות. כל מידע פרסומי או כל מידע שיימסר לגבי אפשרות השקעה במסגרת הצעה כלשהי לא תיחשב ייעוץ השקעות או שיווק השקעות כהגדרתם בחוק. בשום מקרה אין המצגת מהווה הדרכה, ייעוץ או תחליף לשיקול דעת ואיסוף וניתוח מידע עצמאי של כל משקיע פוטנציאלי.יודגש, כי אין באמור לעיל משום הבטחת תשואה ו/או החזר קרן ו/או הבטחה להצטרפות להשקעה כלשהיא.  בנוסף, יובהר כי עקרונות ותנאי ההשקעה המוצגים במצגת זו מוצגים בצורה כללית, תמציתית ובלתי מחייבת. תנאי ההשקעה וכל ההוראות הנוגעות לכך, יוצגו באופן מלא ומפורט בהסכמים המשפטיים שייחתמו בין החברה היזמית לשותפות המשקיעים ורק הסכמים חתומים כאמור, יחייבו את השותפות.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle